שירות אחסנת דירה

ישנם מצבים בהם אנשים נדרשים להתפנות מדירתם הישנה טרם תאריך הכניסה לבית החדש או שהם נשלחים לעבודה חדשה בחו"ל ואין להם היכן לאחסן את תכולת הדירה שלהם. בנוסף, ישנם מצבים בהם אנשים מקבלים ירושה הכוללת חפצים שונים או מחליטים על רכישה של פריטי ריהוט חדשים ואינם מעוניינים לזרוק את הקיימים, אך גם אין להם היכן לאחסן את הפריטים הללו. הפתרון המושלם למצבים אלו הוא שירות אחסון.

 

בדיקה טרם בחירת חברת אחסון

שירות אחסנת דירה קיים במדינות מעבר לים כבר למעלה מעשר שנים, אך בישראל חלה דרישה לגבי שירות זה רק בשנים האחרונות. השירות אותו אנו מספקים מתאים למגזר הפרטי וכן לעסקים בסדר גודל קטן עד גדול. אם גם אתם זקוקים לשירות אחסון חשוב שתוודאו כי החברה אותה אתם בוחרים עומדת בקריטריונים הבאים:

  • חברת אחסון- ישנן חברות אחסון רבות המציעות את שירותיהן ולכן חשוב לוודא כי מדובר בחברה הפועלת בהתאם לחוק ורשומה ברשויות וחברה אמינה ומקצועית בעלת מוניטין אשר נבנה בזכות לקוחותיה. בנוסף, יש לוודא כי מדובר בחברת אחסון אשר מעסיקה צוות מקצועי ומתחייבת לשמור על כל התכולה אותה תאחסנו אצלה על ידי שירותי שמירה ומיגון קפדניים במשך כל שעות היממה.
  • מחסנים- בררו מהם סוגי המחסנים אותם החברה מציעה והאם סוג זה ישרת בצורה הטובה ביותר את התכולה שלכם. בנוסף, בררו האם מדובר במחסנים בגודל קבוע או בהיצע נרחב של מחסנים בסדרי גודל שונים.
  • ההמלצה היא להגיע אל חברת האחסון ולבדוק את המחסנים. אם אתם מעוניינים לאחסן ציוד חשמלי וודאו כי המחסן אותו החברה מציעה מותאם לציוד זה וזאת על מנת שלא ייווצר מצב בו תגלו כי הציוד שלכם התקלקל בעקבות תנאי אחסון לקויים.
  • עלות- העלות אותה תדרשו לשלם נקבעת על בסיס הנפח של התכולה שבחרתם לאחסן (שיטת הקובים) כמות החפצים והגודל שלהם.
  • תקופת השכרה- הגדירו מראש מהי אורך התקופה בה אתם מעוניינים לאחסן את חפצכם. לא כל חברות האחסון מאפשרות השכרה קצרה של מחסן ולכן חשוב לוודא האם החברה אכן יכולה להשכיר לכם את המחסן הדרוש לכם לתקופה הרצויה לכם. בנוסף, חשוב לוודא מהי הפרוצדורה אם אתם מחליטים כי ברצונכם להאריך את תקופת האחסון ואינכם נמצאים בארץ.

 

שילוב שירותים- הובלה ואחסון

בחירת חברת הובלה אשר מספקת שירותי אחסון יכולה להיות בחירה משתלמת מאוד.

חברת הובלה מקצועית ואמינה מקיימת שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע וחברות אשר יכולות להעניק ללקוח שירות משלים, דבר אשר יכול להוזיל עלויות ולחסוך בזבוז של זמן יקר על חיפוש חברת אחסון.
כאן הפרוצדורה תהיה מהירה ויעילה. המובילים יעמיסו את התכולה שלכם ויפרקו אותה במחסן אותו בחרתם.