הובלות מפעלים

הובלות מפעלים

שירות הובלת מפעלים

הובלה של תכולת מפעלים היא אינה משימה קלה. לכן, חשוב לבחור חברה אשר מומחית בסוג הובלות זה, אשר תוכל להבטיח לכם הובלה מסודרת, בטוחה ומהירה של כל המכשור, החפצים, הציוד הכבד והמסמכים של המפעל שלכם.

 

ייעוץ והצעות מחיר

ההמלצה הינה לקבוע עם נציגי חברת ההובלות פגישת ייעוץ בו תלמדו על החברה, תקשיבו כיצד החברה מתכננת לבצע את ההובלה של הציוד של המפעל ומהי העלות אותה היא דורשת.
בצעו פרוצדורה זו עם מספר חברות הובלה וקבלו מהם הצעות מחיר.

 

שירות הובלת מפעלים- הכל כלול

חברת הובלה מקצועית אשר מבצעת שירותי הובלה של מפעלים תעסיק מובילים מקצועיים ובעלי ניסיון בהובלה של מפעלים, משאיות מיוחדות וציוד מיוחד אשר מיועד להרמת המשא הכבד אשר במפעל.

חשוב לברר עם החברה מהי ההכנה המוקדמת אותה היא מבצעת, כיצד היא נערכת מבחינה לוגיסטית להובלה של כל הציוד במפעל והאם היא מספקת אחריות ושירותי ביטוח עבור כל התכולה אותה היא מובילה.
הפרמטרים החשובים לבדיקה טרם אתם בוחרים בחברה אשר מבצעת הובלה של תכולת מפעלים הם:

  •  ציוד- בררו מהו הציוד אותה מחזיקה החברה. יש לזכור כי המכשור אשר במפעלים הוא לעיתים מכשור כבד, ולכן חשוב מאוד לוודא כי חברת ההובלה מחזיקה במנופים, סמיטריילרים, שהסבלים שלה מצוידים בחגורות מיוחדות אשר מיועדות להרמת משא כבד, והמובילים שלה בעלי ניסיון בהעמסה ופריקה של ציוד כבד.
  • תכנון לוגיסטי- נציג חברת ההובלות חייב להגיע אל המפעל על מנת לתכנן בצורה קפדנית את ההובלה הצפויה. הנציג ירשום לפניו מהו הציוד אותו יש להעביר, מה הן המשאיות הנדרשות להעברת ציוד זה, כמות המשאיות הנדרשת, מנופים, כיצד המובילים מתכננים להוציא את כל המכונות הכבדות במפעל ומה הן דרכי הגישה במפעל החדש לפריקה של המכונות, איזה ביטוח נדרש ועוד.
  • ביטוח- חשוב לזכור כי מפעלים מחזיקים בציוד ששוויו נמדד באלפי שקלים ולכן חשוב מאוד לדאוג לכך שכל הציוד יהיה מבוטח. חשוב לברר עם חברת ההובלות האם הביטוח החל על הציוד ייתן לכם כיסוי מלא במקרה בו נגרם לו נזק.
  • הובלות מפעלים צריכות להתבצע אך ורק על ידי חברות מקצועית ובעלות ניסיון בסוג זה של הובלות.

    בחירה חכמה של חברות הובלות מקצועיות ובעלות ניסיון בתחום זה תייעל את תהליך המעבר של המפעל, דבר אשר יחסוך לכם בזמן עבודה יקר. ישנם הרבה פתרונות להובלה גם במקרה של שילוח בינלאומי כל מה שצריך זה למצוא את אנשי המקצוע הנכונים והכי מתאימים לכם בתחום.
    טרם אתם בוחרים את החברה, בקשו הצעות מחיר ממספר חברות, עשו סקר שוק ובחרו בחברה אשר עשתה עליכם את הרושם הטוב ביותר.