הובלות קטנות בתל אביב

הובלות קטנות בתל אביב

אם אתם תושבי העיר תל אביב, וודאי יצא לכם לעבור בין דירה 1 או 2 לפחות בעיר. בעבר, לעבור דירה בתוך העיר היה לפעמים יותר מסובך ומורכב מאשר לעבור דירה מחוץ לעיר, בשל הקושי למצוא חברה המתמחה בהובלות קטנות בתל אביב, שכן רוב חברות ההובלה מספקות שירותים של הובלות גדולות. פעמים כל מה שאנו רוצים להעביר זה ספה אחת ומקרר, או ארון בגדים ושידה ובזה הסיפור נגמר. מכיון שחלק גדול מאיתנו סטודנטים או זוגות צעירים שעוברים דירה בתל אביב, אנו מנצלים את הריהוט שקיים בדירה אליה אנו עוברים ולכן אין לנו הרבה מדי פריטים וחפצים להעביר, לכן אנו נעזרים בשירות של הובלות קטנות בת״א.

 

הובלות קטנות בתל אביב - יתרונות

  1. מחיר טוב יותר - אם נשכיר את שירותיה של חברות הובלות גדולה, המחיר עלול להיות גבוה במיוחד, שכן החברה מגלמת במחיר גם את בלאי המשאית, את הדלק את הדו״ח שאולי הנהג יקבל בעת החניה סמוך לבניין, את השכר של המוביל ועוד. לעומת זאת, עם חברה המספקת שירותי הובלות קטנות בתל אביב  המחיר יהיה זול בהרבה שכן הרכב קטן יותר, כמות האנשים שעובדת מצומצמת, הזמן שבו ההובלה מתבצעת קצר יותר, ולכן אנו נהנים ממחיר אטרקטיבי כחלק מהיותנו עוברים דירה שזה יתרון חשוב מאוד.
  2. פחות מסורבל - אם נעזרתם בשירות הובלות רגיל, וודאי שמעתם איזה תירוץ מהמוביל שתקוע בפקק, שנתקע עם הובלה אחרת, שלא מצא את הכתובת וכדומה. עם הובלות קטנות בתל אביב, הסיכוי שזה יקרה נמוך שכן אחד הדברים הכי חשובים לנו, זה הזמן שלכם. אנו מקפידים להגיע בזמן כדי ״לתקתק״ לכם את ההובלה ולעבור מיד להובלה הבאה. אנו פועלים רק בתוך העיר תל אביב ובאזור גוש דן ולא מבצעים הובלות מבאר שבע לקריית שמונה לדוגמא, מה שמאפשר לנו לעמוד בזמנים אותם קבענו ביחד מראש.
  3. אופציה לשלב הובלות - אנו מודעים ליוקר המחיה ולעובדה שרוב האנשים שעוברים לתל אביב או עוברים דירה בתוך העיר הם סטודנטים או אנשים צעירים שמנסים לחסוך בעלויות. ניתן לשלב בין הובלות וכך להפחית עוד יותר את עלות ההובלה.