בחירת חברת הובלה נכונה

אנשים רבים עומדים בפני מצב בו הם צריכים לבחור בחברת הובלה אמינה ומקצועית אשר מציעה שירות הובלות דירות. בחירת החברה המתאימה צריכה לכלול פרמטרים רבים אשר יבטיחו להם כי הובלת התכולה של הדירה הקודמת שלהם תיעשה בצורה בטוחה, מהירה ובמסגרת התקציב אשר ברשותם.
אנו נעזור לכם לבחור את חברת ההובלה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, תוך הקפדה על נקודות מסוימות אשר יבטיחו לכם מעבר קל ובטוח של כל התכולה אשר ברשותכם. בנוסף, נספק לכם טיפים חשובים ביותר אודות חוזה הובלות דירות ופרמטרים חשובים נוספים.

 

בחירת החברה הנכונה

אנשים רבים בוחרים חברות אשר מספקות הובלות דירה אך ורק על פי עלות ההובלה. ביטוח רכב ,ביטוח תכולה ואחריות הם שני ביטוחים חשובים ביותר ויש לוודא כי מדובר בחברה חוקית. העלות היא אמנם פרמטר חשוב, אך לא החשוב ביותר. הדבר הראשון אותו יש לבדוק הוא האם החברה בה אתם בוחרים היא חברה חוקית, אמינה,מקצועית ובעלת וותק רב שנים ומוניטין מוצלח בשל הובלות דירה בצורה בטוחה ומהירה.

בנוסף, חשוב לוודא עם החברה כי היא מספקת אחריות על התכולה שלכם במקרה בה משאית ההובלה מעורבת בתאונה או שהמובילים גרמו נזק כלשהו לציוד שלכם. בעת בירור נקודה זו יש לבדוק האם החברה מציעה ביטוח על התכולה שלכם בעת מעבר ולבדוק מהו המחיר אותו היא דורשת.
ביטוח תכולה ואחריות הם שני הדברים החשובים ביותר לאחר שאתם מוודאים כי מדובר בחברה חוקית.

 

עלות הובלות דירה

כיום, קיימת תחרותיות רבה בשוק חברות ההובלה ולכן גם מחירי העברת דירה מושפעים. מחירי הובלות הדירה משתנים מחברה אחת לשנייה, אך חשוב לברר מהי הסיבה להבדל במחירים.

ישנן חברות הובלה צעירות וללא ניסיון רב אשר גובות מחיר נמוך, מאידך ישנן חברות אשר מפחיתות את מחיר ההובלה על מנת לזכות במספר לקוחות רב ולאחר מכן מתקשות לעמוד בדרישות. כל אלו אינם מחייבים, אך יש לבצע בחירה קפדנית של החברה כאשר פרמטר העלות אינה הפרמטר החשוב ביותר.
עלות הובלות דירה נקבעת על בסיס הפרמטרים הבאים:

  • מיקום- המרחק של ההובלה ישפיע בצורה משמעותית על ההובלה. קחו בחשבון כי אם נקודת המוצא של ההובלה היא באותה עיר של נקודת היעד, עלות ההובלה תהיה קטנה יותר מאשר הובלות דירות מעיר אחת לעיר אחרת.כמו כן ידוע ששרותי הובלות בתל אביב יקרים יותר משירותי הובלות בקריית שמונה
  • משקל התכולה- המשקל הכולל של התכולה מהווה פרמטר משמעותי בקביעת העלות שלה. אם יש לכם מספר פריטים בודדים אותם אתם מעוניינים להוביל יש לכם אפשרות לשקול הובלות קטנות אשר יוזילו את מחיר ההובלה. אם יש לכם תכולה מצומצמת של דירה אך עדיין כזו אשר דורשת הובלה במשאית, תוכלו לשקול הובלות דירות משולבות (תכולה של מספר דירות באותה משאית), דבר אשר יוזיל את מחיר ההובלה, אך ההובלה תיארך יותר זמן.
  • סוג התכולה- חפצים כבדים וחריגים דורשים לעיתים הובלות מנוף, דבר אשר מייקר מעבר דירה.
  • קומה, מעלית וחניה- ככל שהקומה ממנה מעמיסים את החפצים ובה פורקים את התכולה תהיה גבוהה יותר, כך גם עלות ההובלה תהיה יקרה יותר. אם אין בבית מעלית או חניה, ההובלה תהיה יקרה יותר.
  • תזמון ההובלה- כאשר מדובר בעסק תיאום ההובלה מתבצע זמן רב מראש מאחר והעסק מעוניין לתאם עם חברות שירותים נוספות (לדוגמא חברת ניקיון משרדים) לעומת העברת דירה שתיאום ההובלות הינו לטווחי זמן קרובים יותר.

אלו הם הפרמטרים הבסיסיים לקביעת עלות ההובלה וכל חברה מחליטה מה הן תוספות המחיר אותן היא תדרוש מהלקוח.