השכרת משרדים בתל אביב

השכרת משרדים בתל אביב

השכרת משרדים בתל אביב - המדריך השלם

תל אביב היא אחת הערים המרכזיות של מדינת ישראל ומוכרת כמרכז העסקים, התרבות והבילויים. כל אלו מובילות חברות, ארגונים ובעלי עסקים רבים בכל רחבי הארץ להגיע להחלטה כי הם מעוניינים לשכור משרד בתל אביב, דבר אשר יכול הגדיל את מאגר לקוחותיהם והכנסותיהם. מאמר זה יביא בפניכם את כל המידע הדרוש לתהליך מוקפד ושכלתני של השכרת משרדים בתל אביב.

 

עבודת הכנה מוקדמת

יש לקחת בחשבון כי למרות היתרונות הרבים של השכרת משרד בעיר תל אביב, מדובר הוצאה לא קטנה. בנוסף, העיר תל אביב הינה עיר גדולה הנחלקת למספר אזורים והמשקל של ההחלטה באשר למיקום בו תהיו מעוניינים לשכור משרד יכולה להיות הרת גורל לעסק שלכם. כל אלו מביאים לאחד השלבים החשובים ביותר אותו יש לבצע טרם תחילת תהליך החיפוש של המשרד, אפיון של הצרכים שלכם וקבלת החלטות.

  •  אזור- חשוב מאוד לבצע עבודת מחקר מקיפה באשר להיכן ממוקמים משרדים של עסקים העוסקים באותו תחום בו אתם עוסקים. פעמים רבות יש לאנשים נטייה להגיע אל איזור אחד המאגד את כל העסקים ופעמים אחרות ההחלטה ההפוכה תהיה הנכונה ביותר, בחירת משרד במיקום המרוחק מעסקים אחרים המציעים מוצרים או שירותים דומים. בנוסף, חשוב שתחליטו האם אתם מעוניינים שהמשרד שלכם יהיה ממוקם בלב ליבה של העיר וזאת על מנת שלאנשים תהיה גישה קלה ומהירה אל המשרד שלכם או בפאתי העיר שם תוכלו לשכור גם מקומות חנייה ללקוחותיכם במחיר זול יותר מאשר במרכז העיר.
  • גודל ותנאים נוספים- הגיעו להחלטה מהו גדול המשרד אותו אתם מעוניינים לשכור, מה מספר החדרים במשרד, האם אתם מעוניינים במשרד בבניין עם מעלית, בבניין בו יש חנייה ועוד.
  • תקציב- חשוב מאוד להגיע להחלטה ברורה לגבי התקציב אותו אתם מייעדים להשכרת משרדים בתל אביב. טווח המחירים משתנה ותלוי בגודל המשרד, במיקומו ובתנאים הנלווים אליו. חשוב שבעת ההחלטה תיקחו בחשבון כי יהיו לכם הוצאות נוספות מלבד השכירות של המשרד, כמו למשל ארנונה, חשמל, מים, שירותי ניקיון, הובלת משרד ועוד.

 

תהליך חיפוש המשרד שלכם

הגעתם להחלטות החשובות באשר לתקציב, למיקום ולגודל המשרד? כעת, הגיע הזמן להתחיל בתהליך החיפוש. כיום, ישנן מספר אפשרויות לאתר את משרד חלומותיכם בעיר תל אביב:

  •  תיווך- ניתן לפנות אל משרד תיווך אשר מציע שירות של השכרת משרדים  בתל אביב, להציב את דרישותיכם ואנשי המכירות של המשרד יאתרו את אותם משרדים המתאימים לדרישותיכם וייקחו אתכם אליהם, עד אשר תמצאו את אותו משרד בו אתם מעוניינים. יש לקחת בחשבון את עמלת התיווך אותה תדרשו לשלם.
  • עיתונות- חיפוש באמצעות לוחות המתפרסמים בעיתונים היומיים פעמיים בשבוע. החיסרון כאן הוא שתאלצו להמתין עד שהלוח יצא ובדרך כלל היצע האפשרויות בו קטן בהשוואה אל משרדי תיווך ולוחות באינטרנט.
  • אינטרנט- כאן תוכלו למצוא מאגר גדול של משרדים המיועדים להשכרה בת"א, מאגרים רבים מתעדכנים לעיתים קרובות וניתן לבצע פילוח מדויק אשר יקצר את תהליך החיפוש ויהפוך את תהליך החיפוש ליעיל ביותר.