ניקיון לפני מעבר דירה

ניקיון לפני מעבר דירה

 • עובר למקום מגורים חדש?
 • מעוניין שאנשי מקצוע יבריקו את הדירה החדשה?
 • מחפש חברת ניקיון לפני מעבר דירה?


כאשר עוברים דירה יש הרבה דברים בהם צריך להתעסק במקביל – אריזה, הובלה, ניקיון הדירה הישנה וניקיון הדירה החדשה. בין כל אלו צריך גם לתאם ולראות כי הכל מסתדר בתאריכים הנוחים לך. אז למה שתעשה את הכל לבדך? חברת ניקיון לפני מעבר דירה יכולה לחסוך לך את כל הזמן היקר שתשקיע בניקיון - כך שתוכל להתעסק בשאר הדברים החשובים!
 

ניקיון ביום ובשעה הנוחים לך

הזמנת חברת ניקיון לפני מעבר דירה היא הבחירה הטובה ביותר כאשר רוצים לנקות מקום מגורים חדש, באופן יסודי. חברת ניקיון היא לא אדם פרטי או עוזרת בית אלא עסק רציני הפועל באמצעות עובדי ניקיון מיומנים המצוידים בציוד חדיש וחומרי ניקוי איכותיים. נהוג לתאם חברת ניקיון יום לפני מעבר הדירה, כשהדירה החדשה עדיין ריקה מציוד. זוהי הזדמנות יוצאת דופן לנקות את הדירה מן היסוד, לרבות פאנלים, קרצוף רצפות, משטחים, שירותים, מקלחות, כלי סניטריים, חלונות, תריסים, מרפסות ועוד.

 

מה עליך להכין מראש לקראת הניקיון?

כאשר חברת ניקיון מגיעה לבצע ניקיון לפני מעבר דירה היא מגיעה עם כל הציוד הדרוש לה לביצוע ניקיון יסודי ואיכותי. לכן בעצם לך אין מה למה לדאוג מלבד שהבית יהיה פתוח. במידה וישנם רהיטים אשר נמצאים בבית יש ליידע את חברת הניקיון מראש או לרכז אותם בחדר אחד. כמו כן, כדאי וחשוב ליידע את חברת הניקיון בגודל הדירה, והאם יש פרקט על הרצפה או חומרים מיוחדים אחרים הזקוקים לניקיון עדין יותר. מידע זה חשוב על מנת שחברת הניקיון תדע להתארגן עם כל הציוד הדרוש לה לניקיון הספציפי של הבית שלך.

 

שירות ניקיון לפני מעבר דירה - חיסכון בזמן

כולנו אנשים עסוקים וכולנו מנסים לחסוך בזמן היכן שרק ניתן. ניקיון של מקום מגורים חדש יכול לקחת לך באופן אישי שעות רבות ואפילו ימים שלמים עד שתצליח לנקות את כל מכלול הדירה. לעומתך, חברת ניקיון לפני מעבר דירה, מבצעת ניקיון כזה במספר שעות בודדות בלבד. אין כאן התלבטות בכלל, אם ברצונך לחסוך לעצמך זמן יקר ומאמץ מיותר – מומלץ מאד להזמין את השירות הזה. זהו שירות משתלם ביותר – חברת הניקיון מבצעת ניקיון יסודי הכולל חלונות, אריחים, פנלים, קירות ועוד, כך שבתום הניקיון אתה מקבל לידיים שלך דירה מבריקה, ריחנית ונוצצת מניקיון.

 

ניקיון לפני מעבר דירה מתבצע רק על ידי אנשי מקצוע

למה חשוב לבצע ניקיון לפני מעבר דירה באופן יסודי אך ורק על ידי אנשי מקצוע מחברה מסודרת? להלן מספר נקודות שכדאי שתחשוב עליהן לפני שאתה מתחיל לנקות לבדך או לחילופין מזמין מנקה פרטית:

 • החברה היא גוף פרטי, ובוחנת את כל אנשי המקצוע לפני תחילת עבודתם, כך שכל מנקה שיגיע או תגיע אליך מטעם חברת ניקיון לפני מעבר דירה היא טוב/ה ומקצועי/ת.
 • במידה ואיש המקצוע אשר מיועד להגיע אליך לא יכול להגיע אליך ביום שנקבע מראש, החברה מתחייבת לשלוח איש מקצוע חלופי.
 • במידה והנך עוסק מורשה / חברה – מדובר בהוצאה מוכרת.
 • במידה ומקום המגורים החדש הוא רחב ידיים ודרוש לנקות אותו יותר מאיש מקצוע אחד, החברה מספקת זאת.
 • בשונה ממנקה "רגילה", חברת ניקיון מקרצפת את הרצפה עם מכונת פוליש, שמסירה כמויות אדירות של אבק ולכלוך תעשייתי.
 • לחברת הניקיון יש חומרים מיוחדים ומכשירים ייעודיים לניקוי דירות.
 • החברה אף מבצעת תיקוני קטנים, כגון השלמת רובה חסרה.
 • חברת הניקיון גובה ממך תשלום מראש, חוקי ולא כסף שחור כך שאתה לא מסתבך עם החוק, ובמקביל משלם פחות מאשר על אדם פרטי שיגיע אליך.

 

ניקיון לפני מעבר דירה צריך להעשות כמו שצריך. תוכל לסמוך על חברת הניקיון שהיא יודעת את העבודה ומאחוריה ניסיון רב בתחום. שיהיה לך מעבר קל ונקי במיוחד!