שינוע מטענים- עסק למקצוענים בלבד!

שינוע מטענים- עסק למקצוענים בלבד!

שינוע מטענים

שינוע מטענים מצריך את השכרת שירותיה של חברת הובלות בעלת ניסיון ומוניטין בתחום וזאת על מנת להבטיח כי תהליך מורכב זה של שינוע מטענים בסדרי גודל ומשקל שונים יעשה בצורה הבטוחה והיעילה ביותר. מאמר זה יגולל בפניכם את כל הנקודות החשובות ביותר עליהם יש לשים דגש בעת שינוע וכיצד ניתן לבחור בחברה המתאימה ביותר המספקת שירותי שילוח בינלאומי למטענים, אשר תוביל את המטענים שלכם מנקודת המוצא אל נקודת היעד.

 

שינוע מטענים בים ביבשה ובאוויר

ישנן צורות שונות של שינוע מטענים וחברת שינוע בעלת ניסיון תוכל להמליץ לכם על סוג השינוע המתאים ביותר עבור סוג התכולה שלכם והיעד אליו אתם מעוניינים להוביל את המטענים. חשוב לדעת כי חברה מקצועית משמע חברה אשר תוכל להציע לכם את הדברים הבאים:

  • ליווי- כאן החברה תציע לכם ליווי לאורך כל תהליך השינוע, דהיינו, מאותו הרגע בו נציג החברה יגיע אליכם על מנת לבדוק את המטענים אותם אתם מעוניינים לשנע ועד הנקודה בה המטען נמסר ביעד המבוקש.
  • אחריות על המטענים- חברה מקצועית תמיד תבטיח לכם אחריות על המטענים אותם אתם מעוניינים לשנע. דבר זה יבוא לידי ביטוי בביטוחים המתאימים וכן בנציג מטעם החברה אשר יוודא כי המטען אכן מועבר בצורה הטובה ביותר ללא נזקים או תקלות כלשהן.
  • צוות מנוסה- שינוע מצריך צוות מנוסה ומקצועי של מפעילים מהוקצעים בכל הקשור אל העמסה של התכולה, שינוע ופריקה בטוחה.
  • ציוד מתקדם- יש לוודא כי החברה מחזיקה בציוד טכנולוגי משוכלל להעברת התכולה שלכם. דהיינו, עגלות המיועדות להעמסת משא, מנופים ומשאיות. כל הציוד חייב לעמוד בתו תקן של בטיחות וכן תחזוקה גבוהה של הציוד בהתאם להוראות היצרן.
  • שינוע של סוגי מטענים שונים- קחו בחשבון כי החברה חייבת להיות בעלת ניסיון בשינוע של סוג החומרים אשר נמצאים במכולה. לכן, אם המכולה שלכם מכילה חומרים מסוכנים, שבירים או רגישים בכל צורה אחרת,  יש לוודא עם החברה כי יש לה ניסיון בהעברת חומרים אלו וכן לשאול מהם האמצעים בהם היא נוקטת על מנת להבטיח העברה בטוחה של אותם חומרים.
  • אישורים שונים- אחריותה של החברה אשר משנעת את הציוד שלכם היא לדאוג לכל אישורי המעבר של התכולה שלכם ולכן יש לוודא כי החברה אכן לוקחת אחריות על דבר זה.

 

שינוע מטענים- חשוב לדעת

יש לקחת בחשבון כי חברה מקצועית תמיד תבדוק את סוג הסחורה, המשקל שלה, הגובה, האורך, המשקל שלה ומה הדרך הטובה ביותר להעמיס ולפרוק אותה ובהתאם לכל אלו תתאים עבור הסחורה שלכם את המשאית המתאימה.  יש לוודא כי החברה נשמעת לכל כללי הבטיחות ובעלת רישיון לשינוע מטענים.