שירותי אחסנה

שירותי אחסנה

שירותי אחסנה יכולים להיות לשירותכם לכל שימוש. יכול להיות שתצטרכו ביום מן הימים לאחסן את תכולת הדירה שלכם כי תצאו לחופשה משפחתית ארוכה, יכול להיות שתרצו לאחסן חפצים  שייבאתם מחו"ל להקמת עסק חדש ויכול להיות שאלו יהיו דווקא פריטי האומנות שאתם מכינים. הנה עוד כמה שימושים לשירותי האחסנה וכמה הסברים על דרך הבחירה הנכונה ביותר.

אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה הוא אולי האחסון המוכר ביותר למגזר הפרטי. אחסון כזה יכול לעזור לכם ברגע שהמפתח לדירה החדשה שלכם עוד לא יתקבל ואתם מבחינתכם כבר חייבים לפנות את הדירה הישנה לפי החוזה שנחתם מול הקונה. יכול להיות שאתם גם עושים רילוקיישן לכמה שנים ואתם לא רוצים להשאיר את הבית ריק או להשאיר אותו להשכרה עם הרהיטים, וכן הלאה.

אחסון סחורה מחו"ל

אם אתם מייבאים סחורה מחו"ל אתם חייבים לקבל גם שירותי אחסנה. שירותים אלו יכולים להיות טובים לכל סוגי המוצרים החל ממוצרי אלומיניום, עץ, חשמל, רהיטים וכמובן גם בגדים ומוצרי טקסטיל אחרים. אחסון סחורה מחו"ל יכול להתבצע קרוב מאוד למקום מגורכם או קרוב לאות נמל שאליו הגיעה הסחורה וזה כבר שיקול לוגיסטי שלכם.

שירותי אחסנה למוצרי מזון

שירותי אחסון למוצרי מזון הם שירותי אחסון מיוחדים. המזון צריך תנאים מיוחדים שיהלמו אותו במאה אחוזים, ובעיקר אם מדובר במוצרי שצריכים הקפאה או קירור. בכל מקרה גם אם לא מדובר על בשר, עוף, ירקות או פירות, יש צורך בשירותי אחסנה עם תנאים הולמים מבחינת לחות, חדירת שמש וכמובן טמפרטורה כללית וניקיון. כמו כן, המקום חייב להיות נקי ממזיקים, ואת זה חשוב לוודא היטב. שירותי אחסון אלו יהיו הכרחיים גם למזון באריזות סגורות.

אחסון מוצרי אומנות ומוצרים ביתיים

יכול להיות ששירותי האחסנה לא יידרשו בגלל סחורה מיוחדת שאתם מייבאים או בגלל מעבר דירה שלא צלח בזמן, אלא בגלל שאתם פשוט אומנים בלב ובנפש. אם אתם אוהבים לצייר או לפסל בקרמיקה או באבן, אולי בכלל בבקבוקים ממוחזרים, באיזה שהוא שלב ייגמר לכם המקום בבית. מה שתוכלו לעשות זה לאחסן את כל פריטי האומנות שלכם בשירותי אחסנה חיצוניים וכך תוכלו גם למכור אותם או לשלוף אותם מתי שתרצו. גם מוצרים ביתיים כמו בגדים או צעצועים שיכולים לשרת אתכם בעתיד יכולים להיות מאוחסנים בבטחה עד לשימוש חוזר.

כיצד נבחר שירותי אחסון?

  • כדי לבחור שירותי אחסנה בצורה הנכונה יש צורך להבין קודם כל מה התנאים של המוצרים שמאוחסנים. יכול להיות שאתם צריכים אחסון בטמפרטורה מסוימת, יכול להיות בקירור ואולי בהקפאה, וכמובן יש לבדוק גם את מערכות בקרת האקלים שחייבות להיות במקום. בין אם מדובר על פריטי חשמל, עץ, מזון או מתכת, תנאי לחות גבוהים יכולים לפגוע בהם.
  • שירותי האחסנה חייבים להיות מבוטחים לחלוטין ומוגנים 24 שעות ביממה. צוות שמירה חייב להיות במקום וכמובן מערכת מצלמות במעגל סגור יחד עם מערכת אזעקה. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהציוד שמאוחסן מוגן בכל עת.

האם יש גם שירותי אריזה והפצה?

אם אתם בוחרים לאחסן את המוצרים שלכם בשירותי אחסון חיצוניים, חשוב מאוד שתבדקו גם מה השירותים המשלימים שיכולים להיות רלוונטיים כלפיכם. למשל, אם אתם רוצים שירותי אחסנה כדי לאחסן את תכולת הדירה חשוב לוודא האם יש גם שירותי הובלה מהבית אל המחסן ולהיפך בבוא העת. אם אתם רוצים לאחסן מוצרים למטרות עסקיות חשוב שתוודאו גם שיש שירותי אריזה והפצה שיכולים לעשות לכם חיים הרבה יותר קלים, וכן הלאה.