שירותי פינוי דירה לכל מטרה

שירותי פינוי דירה לכל מטרה

מעבר דירה עשוי להיות חוויה מעייפת, מורטת עצבים וארוכה, אך מצד שני היא גם יכולה להיות חוויה מסודרת, מאורגנת, נעימה ויחסית מהירה. אם גם אתם שואפים עבור האופציה השנייה, אתם מוזמנים לעבור על המדריך הבא:


נצלו את ההזדמנות

רגע לקראת שמעמיסים הכול אל עבר הדירה הבאה, יש להבין שאתם עומדים בפני הזדמנות להיפטר מחלק מהתכולה שכבר תקופה ארוכה אתם מבקשים להשליך. באופן שכזה גם ניתן לחסוך בעלויות ההובלה (יש פחות מה להוביל) וגם לייעל את שלב הפריקה. כמו כן כל עוד פונים אל חברה שמעניקה שירותי פינוי דירה והובלה, הרי שניתן גם ליהנות מהיכולת לפנות את התכולה שאינה רצויה וגם לקבל עזרה בשלב ההובלה.


בחנו שירותים משלימים

מי שיחפש אחר חברת הובלה, עשוי למצוא רשימה ארוכה, אך מי שישקיע מעט בבחינה מקרוב, עשוי למצוא לא מעט הבדלים, כך למשל שיש חברות שגם עוזרות בשלב מיון התכולה, שלב האריזה, שלב הטעינה ואפילו בשלב הפריקה. כמו כן חברות יותר איכותיות, גם יובילו חלק מהתכולה למכולה המורשית ואף יימסרו חלק מהציוד שאינו רצוי עבור תרומה – כמובן בהתאם לדרישת הלקוח.


הקפידו על חתימת חוזה

אין מקום להשאיר דברים למזל, ועל כן כאשר מדובר בתכולה שלכם ובתשלום שיוצא מהכיס שלכם, הרי שראוי לחתום על חוזה עבודה מסודר, בו יש לציין יום ושעה, כמות אנשי צוות, שלבי העזרה שנקבעו מראש, אופי וסכום התשלום ומגוון דגשים נוספים שאתם מוצאים לנכון כחשובים.


בקשו לראות רישיונות

כאשר עומדים ליהנות משירותי פינוי דירה והובלה, אין להיות מבוישים, אלא יש לבקש לראות רישיון, יש לבקש לראות שיש לעובדים ביטוח וכמובן שיש לוודא שכלל העבודה מבוטחת. מכאן שאם עובד החברה יחליק אצלכם בבית וישבור את הרגל, או אם הפסל יקר הערך יישבר, אתם לא תאלצו לשלם (או לאבד) סכומים גבוהים.


היו מסודרים

נכון שהכי קל לקחת ארגז ולזרוק אליו מכל הבא ליד, אך גם יש לקחת בחשבון שבאופן שכזה שלב הפריקה עשוי להתארך באופן משמעותי. אי לכך מוטב מראש להשקיע מעט יותר, וזאת על מנת להרוויח הרבה יותר. מכאן שיש לארוז מקבצים מקבצים ולרשום על כל ארגז מה ארוז ומהו היעד החדש, כאשר אחת השיטות היעילות היא למספר את חדרי הבית החדש, ופשוט לרשום על כל ארגז מספר.


חישבו מחוץ לקופסה

אם אתם עוברים בית ליעד זמני יותר קטן, ייתכן שתבקשו לשמור מחוץ לדירה חלק מהתכולה. על כן במקום לקנות מחסון מפלסטיק ולהעמידו מחוץ לדירה, ניתן לשקול חלופה, להשכיר מחסן או מכולה עבור שמירת הציוד באופן מסודר ומרווח לאורך זמן, כאשר מקרה מעין זה מצדיק לעשות ביטוח תכולה. לסיכום נציין שמעבר דירה יכול להיעשות באופן חלק, אך יש להשקיע מעט מחשבה מקדימה ולבחור בקפידה את החברה הראויה עבור קבלת עזרה מקצועית.